Pompy Ciepła Dużej Mocy

POMPY CIEPŁA DUŻEJ MOCY

Oferujemy pompy ciepła o dużej i bardzo dużej mocy grzewczej. Które mogą być wykorzystane i podłączone do wielu różnych istniejących systemów grzewczych.

W zależności od mocy wyjściowej, pompy ciepła dużej mocy są wyposażone w wysoko – wydajne sprężarki typu scroll połączone w tandemy bądź w śrubowe sprężarki, które umożliwiają stopniową regulację mocy. Dzięki opcjonalnemu wyposażeniu oraz elastycznej, wielofunkcyjnej automatyce SMIC, pompy ciepła Titan mogą być indywidualnie dostosowane do wymagań każdego projektu.

Centrale energetyczne SmartHeat mogą być wyposażone w dodatkowe podzespoły hydrauliczne takie jak: pompy cyrkulacyjne, wymienniki ciepła, zawory przełączające i zamykające, i inne. Podzespoły te są wybrane w zależności od wymagań projektowych i specyfikacji budynku. Pompy ciepła dużej mocy są zawsze projektowane na indywidualne zamówienie. Są przystosowane do współpracy z innymi alternatywnymi źródłami ciepła. Dzięki indywidualnemu podejściu do instalacji, system zapewnia optymalną wydajność i bezpieczeństwo.

Zobacz produkty:

Wyświetlaj tylko produkty wybranych podkategorii:

Ilość znalezionych produktów: 0