Doradztwo Techniczne

Każdą współpracę rozpoczynamy od doradztwa technicznego, tym samym jesteśmy w stanie poznać Państwa realne potrzeby i na tej podstawie wykonać projekt wykonawczy instalacji grzewczej opartej o pompę ciepła.

Chętnie umówimy się z Państwem na spotkanie i przedstawimy wszystkie aspekty dotyczące planowania instalacji. Gruntownej analizie poddamy stan obecnego systemu grzewczego, oraz otoczenia (działka, położenie), aby dobrać odpowiednią pompę ciepła. Podchodząc do każdej instalacji, kierujemy się zasadą rzetelnego oraz profesjonalnego wykonawstwa. Doświadczenie nauczyło nas, że w kwestii systemów grzewczych opartych o pompy ciepła, ważne są jednak nie tylko potrzeby naszych klientów, ale też ich oczekiwania. Dlatego nasze prace instalacyjne poprzedzamy wstępną analizą i projektem wykonawczym, weryfikując szczegółowo nawet kilka razy czy nic nie umknęło naszej uwadze.

Tak samo jak różne są oczekiwania inwestorów, tak samo różne są sposoby wykonania instalacji opartej o pompy ciepła. Aby pompa ciepła pracowała idealnie i efektywnie instalacja dolnego źródło musi spełniać pewne kryteria, których inwestorzy często nie znają. Tak więc aby zaproponować idealne rozwiązanie dla naszych klientów nie wykonujemy wycen na podstawie samych zapytań na adres email, gdzie wycena mogła by zostać wykonana „szablonowo”, bez uwzględnienia wszystkich szczegółów.

Proponujemy spotkanie na którym zapoznajemy się z budynkiem, możliwościami instalacyjnymi i oczekiwaniami klienta. Po spotkaniu przedstawiamy konkretną wycenę oraz proponowane przez nas rozwiązania oparte o pompy ciepła. Nasz system działania gwarantuje idealnie dopasowane technologie do rzeczywistych potrzeb klienta.