Kompleksowe Wdrożenia

KOMPLEKSOWY MONTAŻ INSTALACJI GRZEWCZEJ OPARTEJ O NOWOCZESNE POMPY CIEPŁA

Centralne ogrzewanie stanowi obecnie najbardziej popularny sposób na ogrzewanie mieszkań czy też domów. Panujący w Polsce klimat sprawia, że prawie przez sześć miesięcy w roku konieczne jest ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych. Jednakże aby było ono ekologiczne, skuteczne i wydajne, konieczny jest optymalny dobór poszczególnych elementów składających się na instalacje CO której sercem ma być pompa ciepła.

Nowoczesny budynek oprócz ciekawej architektury i nowatorskich rozwiązań technicznych musi posiadać także i adekwatne źródło ciepła. To w nim, wytwarzane jest niezbędne dla budynku ciepło ale to również tutaj przebiega cały szereg procesów, które decydują o właściwym mikroklimacie wewnątrz budynku. Jeżeli grzejniki lub maty kapilarne i resztę instalacji porównali byśmy do szkieletu i mięśni o tyle węzeł cieplny stanowił będzie serce układu grzewczego.

Wielkie znaczenie przy projektowaniu centralnego ogrzewania ma dobór odpowiednich rozwiązań. Idealnym rozwiązaniem dla nowo powstałych obiektów oraz tych które planują Państwo zmodernizować jest instalacja centralnego ogrzewania oparta o pompę ciepła. Za wyborem pompy ciepła przemawia analiza ekonomiczna, z której wynika iż rozwiązanie przyniesie Inwestorowi maksimum korzyści w stosunku do poniesionych nakładów finansowych. Dla Inwestorów, którzy chcieli by skorzystać z naszych usług w zakresie projektowania a następnie zlecić montaż swoich instalacji przygotowujemy wyjątkowo korzystne warunki cenowe.

Od koncepcji, przez projekt aż do użytkowania, przejmując przy tym pełną odpowiedzialność, za to żeby instalacja centralnego ogrzewania oparta o pompę ciepła działała w 100% zgodnie z założeniami i oczekiwaniami Inwestora. Nasi specjaliści doradzą, jakiego typu centralne ogrzewanie będzie najkorzystniejsze dla Państwa obiektu. Zaprojektowanie instalacji to dopiero połowa sukcesu. Potrzebne jest jeszcze dobre wykonawstwo instalacji. Nasi pracownicy są biegli w montażu, dlatego sami możemy realizować własne projekty, łącząc w ten sposób dwa światy projektowy i wykonawczy.

W ramach kompleksowej instalacji centralnego ogrzewania opartej o pompy ciepła oferujemy…

  • Projekt instalacji centralnego ogrzewania
  • Dobór urządzeń grzewczych
  • Montaż systemu grzewczego – ogrzewanie podłogowe, maty kapilarne, grzejniki, zbiorniki buforowe, zbiorniki ciepłej wody użytkowej
  • Projekt geologiczny dla odwiertów pod dolne źródła ciepła
  • Odwierty geotermalne pod dolne źródła ciepła
  • Instalacje pompy ciepła
  • Uruchomienie systemu grzewczego
  • Przeglądy okresowe instalacji centralnego ogrzewania