Dlaczego GHS Polska?

GHS Polska

Dlaczego warto zdecydować się na instalacje w firmie GHS?

Bezpieczeństwo poprzez jakość i wieloletnie doświadczenie, oszczędność energii oraz kompetentny serwis to tylko niektóre z argumentów przemawiających za naszą firmą.

Wdrażamy i oferujemy najnowsze rozwiązania grzewcze, zapewniając najwyższe standardy jakości. Naszą pasją, a zarazem celem nadrzędnym jest propagowanie urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Dzięki naszej ofercie Klienci zmodyfikują centralne ogrzewanie w swoim domu i firmie. Doradzamy jak optymalnie dobrać instalacje c.o. oraz podpowiadamy co można osiągnąć decydując się na zakup urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Prowadzimy również własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń grzewczych. Od samego początku stawiamy na podnoszenie kwalifikacji pracowników, poprzez różnego rodzaju szkolenia. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia, posiadamy własne wiertnice, dzięki czemu zasięg naszej działalności wykracza poza województwo śląskie.

W okresie istnienia firmy wykonaliśmy wiele różnego rodzaju instalacji centralnego ogrzewania opartych o nowoczesne pompy ciepła. Nasze pompy ciepła służą w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, w wielu instytucjach państwowych i prywatnych, a także w kościołach, szpitalach, sanatoriach, hotelach, szkołach i przedszkolach. Możemy pochwalić się kompleksowymi realizacjami central energetycznych dużej mocy w galeriach handlowych oraz budynkach o charakterze produkcyjnym.